Vnitřní plastový parapet irský dub, Renolitová fólie

Kód: K1934
Záruka: 60 měsíců
Dostupnost:  
3 - 4 prac. dny
šířka parapetu:
Zvol délku:
 m
(max.6 m)
Cena za 1 ks:
 Kč s dph
 ks
Celková cena:
 Kč
 Kč
 
Vnitřní plastový parapet irský dub, Renolitová fólie
Zeptejte se nás na více informací
váš e-mail:

váš telefon:' '

Opište kód


Popis produktu

Parapet vám seřízneme na jakoukoliv vámi požadovanou šířku i délku. Požadavek pište do poznámky v objednávce.

Luxusní řada vnitřních parapetů s renolitovou folií. 

 Tyto vnitřní parapety  jsou vyrobeny z tvrdého kvalitního PVC a potaženy z lícové strany dekorativní renolitovou folií s vysokou odolností proti oděru. Součástí fólií RENOLIT EXOFOL je unikátní technologie solárního štítu SST (Solar Shield Technology), která zabezpečuje ochranu proti nadměrnému zahřívání profilu.  Chráněna je nejen samotná fólie, ale i lepidlo a profil. 
V základní fólii jsou použity nové, lepší suroviny bez PVC změkčovadel. V klasických recepturách hraje totiž migrace změkčovadel důležitou úlohu v degradaci produktu. Eliminací těchto změkčovadel se podstatně prodloužila životnost fólie. Společnost RENOLIT garantuje v našich podmínkách její barevnou stálost až 15 let.

 Vnitřní parapety  mají tloušťku 20 mm a výšku okapového nosu 40mm. Šířky se vyrábějí od 180-600 mm. Délka okenních parapetů je volitelná - max. však 6 m. Vnitřní parapety mají boky opatřeny PVC krytkami. Krytka je oboustranná - v polovině se rozřízne a je připravena ke krytí obou čel parapetu. Krytky pro vnitřní parapety nutno objednat zvlášť - viz kategorie krytky, jeden okenní parapet = jedna oboustranná krytka.