Plastová palubka Profi ASA - zlatý dub

Kód: K5524
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:  
3 - 5 prac. dní
Vyberte délku palubky :
Cena za 1 bm: 39.00 Kč
 bm
Celková cena:
39.00 Kč
32.23 Kč bez DPH
Plastová palubka Profi ASA - zlatý dub
Zeptejte se nás na více informací
váš e-mail:

váš telefon:' '

Opište kód


Popis produktu

Pevné a odolné fasádní plastové palubky Profi ASA skladebné šířky 10 cm, systém pero-drážka + click systém, "klasický profil". Palubky jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého PVC-U s horní vrstvou ze stabilního a UV odolného materiálu ASA - dekor namořeného dřeva - odstín zlatý dub (teak). Tyto palubky lze montovat na plochy vystavené slunečnímu záření.

Pevné a odolné fasádní plastové palubky  Profi - ASA P530 jsou určené především k obložení fasád, soklů, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí. Tyto palubky jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého PVC-U s horní vrstvou ze stabilního a UV odolného materiálu ASA. Dekor namořeného dřeva - odstín ořech. Jejich hlavní přednosti jsou atraktivní cena, zvýšená pevnost, Click systém usnadňující montáž, dlouhá životnost, a bezúdržbovost. Tyto palubky je možné použít na plochách vystavených slunečnímu záření. V případě 6ti metrovek je doprava 790,-Kč(nadrozměrná zásilka - bude opravena v objednávce).

Palubky P530 se do sebe navzájem zasunují systémem pero-drážka s Click systémem a přiznané spoje vytváří takzvaný "klasický profil" s "V" drážkou.  Skladebná šířka je 10 cm.

Plastové palubky a profily se montují na předem připravený rošt, vytvořený obvykle z dřevěných latí. Laťování musí probíhat vždy kolmo k zamýšlené orientaci palubek a latě musejí mít maximální osovou rozteč 30 cm. Montáž začíná osazením a upevněním všech doplňkových profilů (ukončovacích, spojovacích, rohových, koutových atd.). Do těch se následně vkládají plastové palubky, které se také průběžně upevňují na rošt. Upevnění palubek se provádí pomocí nastřelovacích sponek (délky minimálně 14 mm) nebo montážních sponek (typ P872), kterými se palubky upevňují za spodní lem v místě drážky. Při použití palubek v délkách větších než 3 m nebo při použití palubek na plochách vystavených slunečnímu záření je vždy nutné používat montážní sponky, které zajistí dilataci palubek. 

Palubky i profily skladujte pouze ve stínu a na rovném podkladu (nikdy nenechávejte ležet na přímém slunci).

Palubky P530 dodáváme v délce 3 m nebo 6 m

Související produkty