Plastová palubka fóliovaná zlatý dub

Kód: K2038
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:  
5 - 7 dní
Délka palubky:
Cena za 1 bm: 79.00 Kč
 bm
Celková cena:
79.00 Kč
65.29 Kč bez DPH
Plastová palubka fóliovaná zlatý dub
Zeptejte se nás na více informací
váš e-mail:

váš telefon:' '

Opište kód


Popis produktu

 

Obkladová palubka foliovaná se v exteriéru používá k realizaci podbití střech či obkladu fasád. Palubky jsou potaženy kvalitní renolitovou folií, jsou lehké, snadno opracovatelné, vyrobené z kvalitního PVC a potažené fólií s dekorem odolným UV záření. Jednotlivé palubky jsou opatřeny pérem a drážkou. Kotví se za pomocí pozink. spon, nebo vrutů do připraveného dřevěného roštu, upevněného na budově. Foliované palubky lze používat v interiéru i na obklady stěn. Součástí systému jsou doplňkové a zakončovací profily v barvě panelu. Dodávají se v tl. 10 mm a šíři 115 mm skladebná šířka je 100mm. Délka 6mb nebo 3mb. Minimální odběr je 6bm (celé prkno) a jeho násobky, objednávky budou zaokrouhleny na celé prkna. Pomůcka pro výpočet plochy: na 1m2 potřebujete 10mb. 

Pevné a odolné plastové foliované palubky jsou určené především k obložení fasád, podhledů nebo podbití krovu a střešních konstrukcí. Tyto palubky jsou potažené kvalitní, UV odolnou fólií (Renolit nebo Hornschuch), věrně imitující namořené dřevo. Stejné fólie a technologie potahování se používají např. při výrobě plastových oken.

Tyto palubky je možné použít na plochách vystavených slunečnímu záření.

Dekor klasik tento dekor zlatého dubu č. 8001 budeme nahrazovat v nabídce novým dekorem zlatého dubu č. 8011, který má ještě realističtější kresbu dřeva a přirozenější vzhled. Palubky s novým a starým dekorem (tj. 8001 a 8011) nedoporučujeme kombinovat na stejné ploše, kvůli nepatrné vzhledové odlišnosti.

 

 

Související produkty