Litinová lavička Shchönbrunn

Kód: K840
Výrobce: Garden Trading
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:  
10-14 dní
barva bočnic:
Cena za 1 ks: 5913.27 Kč
 ks
Celková cena:
5913.27 Kč
4887.00 Kč bez DPH
Litinová lavička Shchönbrunn
Zeptejte se nás na více informací
váš e-mail:

váš telefon:' '

Opište kód


Popis produktu

Tradiční historizující design litinové lavičky Shchönbrunn jí předurčuje k užití zejména ve městech, v historické zástavbě a v parcích. Litinová lavička má výšku 830mm, šíři 680mm, výšku sedáku 370mm. Tato litinová lavička má bočnice zhotoveny z šedé litiny a opatřeny nástřikem práškové barvy. Sedák lavičky je ze smrkového masivu s nátěrem Impranal. Litinová lavička se dodává v barvě zelené a černé, za příplatek je možno dodat jinou dle RAL. Na objednávku je možno dodat pouze bočnice bez dřevěné výplně.

Novinkou je i lavička prodloužená se středovou nohou. V nabídce je  rovněž kvůli lepší životnosti i variantu s akátovým dřevem. Dřevo akátové má vyšší estetickou hodnotu, pěknou strukturu (kresbu letokruhů), je odolné vůči dřevokaznému hmyzu, plísni, houbám, vlhkosti.Životnost akát.dřeva v exteriéru 30-40 roků, nebo více, jehličnaté dřeviny mají životnost 5-15 roků.

Další variantou, kterou nabízíme je použití jasanového dřeva, které ma vyšší estetickou hodnotu, než latě z jehličnatých dřevin.

V případě zájmu, nás prosím kontaktujte:

tel.č 734 130 023

nebo

info@stavbahrou.cz